Pierwsza wizyta

Przed przystąpieniem do rejestracji prosimy o zapoznanie się z zakładką „PYTANIA I ODPOWIEDZI”

Przejdź dalej

Kolejna wizyta

Jest to moja kolejna wizyta.

Przejdź dalej

Zarządzanie wizytami

Sprawdź datę, godzinę swojej wizyty lub dokonaj zmian.

Przejdź dalej

Tel: 575 522 878
Rejestracja telefoniczna czynna:
Poniedziałek – piątek: 10:00 – 16:00
Email:[email protected]

adres:
Wrocław, ul. Biskupia 7b (Od Nowa Gabinety).
Przed wizytą w gabinecie konieczna jest rezerwacja terminu.

Myślisz o zmianie? Odkryj nowe możliwości z ESTETIC HOUSE ® we Wrocławiu! Profesjonalne usługi usuwanie tatuażu i makijażu permanentnego czekają. Zarezerwuj termin i ciesz się wysoką jakością usług!

Profesjonalne usunięcie tatuażu i makijażu permanentnego we Wrocławiu

W ESTETIC HOUSE ® we Wrocławiu specjalizujemy się w profesjonalnym usuwaniu tatuażu i makijażu permanentnego. Nasza oferta to gwarancja najwyższych standardów obsługi oraz zadowalających efektów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które pozwoliło nam doskonale opanować technikę laserowego usuwania tatuażu. Dzięki temu możemy skutecznie i bezpiecznie usuwać niechciane tatuaże, które stały się dla naszych pacjentów problemem.

Rezerwując termin na usuwanie tatuażu we Wrocławiu, w naszym salonie masz pewność, że trafisz w ręce doświadczonych specjalistów. Zapewniamy kompleksową obsługę – od skrupulatnej konsultacji, poprzez bezpieczny zabieg, aż po opiekę po zabiegu.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie możesz zapoznać się z pełnym zakresem naszej oferty i dowiedzieć się więcej na temat samych zabiegów. To tu również dokonasz rezerwacji online, dostępnej dla Ciebie przez całą dobę, na dowolny wybrany termin. Oferujemy również możliwość telefonicznej rezerwacji w godzinach od 10:00 do 16:00 od poniedziałku do piątku. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię usuwanie makijażu permanentnego we Wrocławiu, czy usuwanie tatuażu we Wrocławiu, z nami zawsze poczujesz się komfortowo i bezpiecznie. Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji, aby sprostać Twoim oczekiwaniom i potrzebom. Skontaktuj się z nami już dziś i umów na konsultację.