Laserowe usuwanie makijażu permanentnego – nowa generacja medycznych laserów Q-SWITCH TRI BEAM PREMIUM™ (nanosekundowy) oraz Q-SWITCH PICO HI Hironic (picosekundowy), dostępna już we wszystkich lokalizacjach Estetic House w Polsce! Warszawa, Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Wrocław, Częstochowa, Kielce. – Sprawdź działanie lasera podczas konsultacji. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą usuwania tatuażu usuwania tatuażu.

Laserowe usuwanie makijażu permanentnego jest zabiegiem, który polega na rozbiciu barwnika rozmieszczonego w skórze. Stosuje się w tym celu odpowiednią wiązkę światła, która rozbija pigment na mniejsze cząsteczki. Te są pochłaniane przez komórki organizmu, których zadaniem jest oczyszczenie ze szkodliwych substancji. Proces ten trwa około 4 tygodnie. Ilość potrzebnych zabiegów zależy od głębokości umieszczenia pigmentu pod skóra oraz jakości barwnika.

9

LAT DOŚWIADCZENIA

9

PLACÓWEK

857

OPINII GOOGLE

Który laser wybrać?

TRI BEAM PREMIUM™ (nanosekundowy) – skuteczny laser, idealny stosunek ceny do jakości. Większość efektów w naszej galerii została uzyskana przy pomocy urządzenia TRI BEAM PREMIUM™. Jeżeli posiadasz problematyczny lub kolorowy tatuaż rozważ zabiegi laserem PICO HI Hironic® (pikosekundowy). Urządzenia można naprzemiennie zmieniać w celu wybrania odpowiedniej dla siebie technologii.

PICO HI Hironic® (pikosekundowy) – Oryginalny laser pikosekundowy z rekordowo krótkim impulsem 300 pikosekund. Jedynie kilka takich urządzeń w Polsce. Idealne rozwiązanie dla tatuaży trudnych i kolorowych. Zabiegi charakteryzuje się mniejszym odczuciem bólowym oraz mniejszą ilością koniecznych zabiegów. Urządzenia można naprzemiennie zmieniać w celu wybrania odpowiedniej dla siebie technologii.

Koszt zabiegu laserowego usuwania makijażu permanentnego laserem Q-SWITCH TRI BEAM PREMIUM™ (nanosekundowy) to 250 zł. Q-SWITCH PICO HI Hironic (picosekundowy) to 400 zł. Ilość koniecznych zabiegów zależna jest od głębokości umieszczenia pigmentu pod skórą i jest to kwestia indywidualna. W celu rejestracji na zabieg bądź konsultacje zapraszamy do skorzystania z wygodnej rejestracji online. (Podczas konsultacji zostaje przedstawiony mechanizm usuwania makijażu permanentnego, szczegółowy opis wykorzystywanego sprzętu, omówienie przeciwwskazań, sposobu pielęgnacji oraz próbny zabieg).

Usuwanie makijażu permanentnego to zabieg, który jest wykonywany głównie z powodów estetycznych. Planując taki makijaż warto wziąć pod uwagę, że niektórych barwników może nie udać się zlikwidować całkowicie.  Skuteczność zabiegu laserowego zależy głównie od rodzaju i głębokości umieszczenia barwnika, a także wieku makijażu.

Przed zabiegiem warto się odpowiednio przygotować, jeżeli przyjmowane są leki należy skonsultować się ze swoim lekarzem prowadzącym czy nie występują przeciwwskazania do wykonania zabiegu. Należy zrezygnować z leków, które zawierają substancje fitotoksyczne. To przede wszystkim te preparaty, które zawierają skrzyp, pokrzywę, dziurawiec, rumianek i nagietek. Usunięcie makijażu w trakcie i tuż po zakończeniu antybiotykoterapii nie jest możliwe.

Laserowe usuwanie makijażu permanentnego wymaga również, by na miesiąc przed nim się nie opalać i nie korzystać z solarium. Na siedem dni przed należy zrezygnować z peelingów w miejscach, w których makijaż ma być usuwany. Laser TRI BEAM PREMIUM™ oraz PICO HI Hironic są laserami typu Q-switched. Tego typu lasery emitują impulsy o bardzo dużej mocy i bardzo krótkim czasie trwania (laser PICO HI Hironic z rekordowo krótkim impulsem 300 picosekund). W zależności od długości fali emitowane światło lasera działa selektywnie na komórki zawierające barwnik. Na skutek jego działania następuje rozerwanie błony komórkowej. Barwnik zawarty w komórce dostaje się do przestrzeni międzykomórkowej i jest wydalany poprzez układ limfatyczny.

Czas trwania pojedynczego zabiegu uzależniony jest od wielkości obszaru, na którym ma być przeprowadzony. Zwykle trwa on od kilku minut do jednej godziny. Czas rekonwalescencji trwa zazwyczaj 4 – 6 tygodni. Miejsce, w którym skóra była narażona na działanie lasera powinno być regularnie odkażane, a opatrunek codziennie zmieniany. Warto stosować maść zaleconą podczas konsultacji. Przez 3 – 4 miesiące należy stosować krem z wysokim filtrem przeciwsłonecznym, a do momentu całkowitego zagojenia rany trzeba unikać sauny i basenu.

Prezentacja oraz możliwość techniczne medycznego lasera PICO HI Hironic (picosekundowy) – Umów się na konsultacje i sprawdź laser:

Prezentacja oraz możliwość techniczne medycznego lasera TRI BEAM PREMIUM™ – Umów się na konsultacje i sprawdź laser:

Dane techniczne lasera TRI BEAM PREMIUM™:

 • Długość impulsu: 5-10ns w trybie Q-sw / 300µs w trybie Genesis
 • Moc szczytowa: 160MW
 • Maksymalna energia impulsu:1064nm Top Hat / single
 • 450mJ @ 532nm single
 • 1600mJ @ 1064nm PTP / double
 • 3500mJ @ 1064nm Genesis
 • 1500mJ @ 1064nm Gauss
 • Częstotliwość impulsów:Do 10Hz single
 • Do 20Hz double

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu laserowego usuwanie makijażu permanentnego

 • świeży tatuaż,
 • ciąża i okres karmienia piersią,
 • świeża opalenizna,
 • choroby nowotworowe,
 • nieustabilizowana cukrzyca,
 • skłonność do powstawania blizn,
 • żółtaczka typu B i C,
 • bielactwo, łuszczyca,
 • przyjmowanie leków lub ziół fotouczulających,
 • stosowanie leków lub kosmetyków z witaminą A,
 • stosowanie innych leków i antybiotyków (wymagana konsultacja z lekarzem prowadzącym),
 • aktywne infekcje i stany zapalne skóry.

Z naszych usług korzystała m.in. piosenkarka Paulla:

Laserowe usuwanie makijażu permanentnego – efekty!

Usuwanie makijażu permanentnego wygląda niemal tak samo, jak laserowe usuwanie tatuażu. Cały proces polega na rozproszeniu barwnika i pigmentu w skórze właściwej za pomocą odpowiedniej wiązki światła generowanej przez laser. W laserowym usuwaniu makijażu permanentnego efekty widoczne są zazwyczaj już po pierwszych zabiegach. Niestety nie jesteśmy w stanie określić dokładnej ilości potrzebnych zabiegów wszystko zależy od tego, jak ciemny i głęboko wbity w skórę jest pigment. Zabieg usuwania makijażu permanentnego trwa przez kilka minut, uczucie towarzyszące podczas zabiegu porównywalne jest do uderzenia naciągniętej gumki recepturki w skórę. Skóra w miejscu uderzeń wiązek światła może być przez jakiś czas bardziej wrażliwa i lekko opuchnięta, jednak te niewielkie uszkodzenia tkanki bardzo szybko się goją. Usuwanie makijażu permanentnego przy użyciu lasera jest zabiegiem bardzo skutecznym. Zapraszamy również do zapoznania się z efektami laserowego usuwania makijażu permanentnego.

Kiedy skorzystać z laserowego usuwania makijażu permanentnego brwi?

Laserowe usuwanie makijażu permanentnego brwi, to dla wielu ostateczność. Jeśli jednak efekt nie jest satysfakcjonujący, nie ma sensu przedłużać podjęcia decyzji. Nie ma domowych sposobów na pozbycie się pigmentu ze skóry. Chęć pozbycia się efektów makijażu permanentnego zazwyczaj wynika z nieumiejętnie przeprowadzonego zabiegu. Brak doświadczenia u linergistki najczęściej skutkuje zbyt ciemnym kolorem, kształtem nieodpowiednim do rysów twarzy bądź zbyt widocznym konturem, który zaburza estetyczny efekt brwi. Pozornie niewielkie niedociągnięcia mogą prowadzić do zmiany wyglądu twarzy. Wszystkie te działania kwalifikują się pod usuwanie makijażu brwi laserem. Usługa pozwala na pozbycie się barwnika i usunięcie udręki, która nierzadko może prowadzić do kompleksów. Warto jednak wybierać miejsce, które pozwoli na przeprowadzenie zabiegu szybko. Nasza firma na swoim koncie ma mnóstwo pozytywnych opinii, co jest najlepszą rekomendacją dla wszystkich świadczonych usług. 

Laserowe usuwanie makijażu permanentnego brwi a pielęgnacja po zabiegu 

Laserowe usuwanie brwi permanentnych nie jest zabiegiem bezbolesnym, jednak uzyskane efekty po każdej sesji są warte chwilowego dyskomfortu. Korzystając z usługi, należy zwrócić uwagę na przeciwwskazania, które uniemożliwiają użycia lasera i zasady pielęgnacji tuż po. Działanie urządzenia jest bardzo silne, dlatego gojenie się podrażnień, opuchniętej skóry i zwiększonej wrażliwości skóry będzie nieuniknione. Laserowe usuwanie makijażu permanentnego brwi wymaga stosowania kosmetyków, które łagodzą wszelki dyskomfort. Nie należy malować brwi i dotykać ich niezdezynfekowanym dłońmi. Ponadto należy się wystrzegać wizyt na basenie, w saunie, solarium, a nawet na siłowni. W każdym z tych miejsc mogłoby dojść do zakażenia podrażnienia. Warto zaplanować usuwanie laserowe brwi unikając ryzyka, że w tym czasie skóra będzie narażona na zwiększoną częstotliwość kąpieli słonecznych. Nie stosowanie się do zaleceń specjalisty może spowodować infekcje. 

Efekty laserowego usuwania makijażu permanentnego

Sprawdź efekty przy użyciu lasera TRI BEAM PREMIUM do usuwania makijażu permanentnego.

                     Efekty                  

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź często zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące laserowego usuwania makijażu permanentnego

Pytania i odpowiedzi

Cena zabiegu

Podana cena dotyczy jednego zabiegu. Ilość koniecznych zabiegów zależy od głębokości umieszczenia pigmentu oraz rodzaju użytego barwnika.

                Cennik                

Rezerwacja terminu

W celu rezerwacji wizyty skorzystaj z wygodnej rejestrację online. W rejestracji znajdują się wszystkie dostępne terminy. Możesz także skontaktować się z nami przez facebook, Instagram lub telefonicznie. Potwierdzenie terminu wizyty oraz możliwość dokonania zmian otrzymasz na podany adres e-mail.

        Rezerwacja        

Doskonała
Na podstawie 169 opinii
Natalia Banasiak
Natalia Banasiak
2023-10-11
Profesjonalny gabinet, usługa wykonana wzorowo, efekty widoczne od razu po zabiegu:)
Klaudia Rembek
Klaudia Rembek
2023-10-11
Zabieg usuwania tatuażu idzie bardzo sprawnie. Mega profesjonalna i miła obsługa. Polecam!
Bea W
Bea W
2023-10-04
Fantastyczne miejsce, profesjonalna obsługa. Otrzymujemy dokładną informację o przebiegu zabiegi i dużo pozytywnej energii Polecam
Małgorzata Patryarcha
Małgorzata Patryarcha
2023-10-04
Obsługa miła profesjonalna ,dobre efekty usunięcia polecam w 100%
04marta08
04marta08
2023-09-06
Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Solidnie przedstawione informacje o tym jaki będzie przebieg zabiegu, zaleceniach po ale i efektach możliwych do uzyskania. Polecam.
Jallal Kara
Jallal Kara
2023-08-03
Świetne miejsce - byłem na pierwszym usuwaniu tatuażu, cały zabieg wykonany sprawnie, szybko i profesjonalnie, Pani doktor wykonująca zabieg wszystko dokładnie tłumaczy i z dużą rzetelnością podchodzi do sprawy, na pewno wrócę na kolejne zabiegi, bardzo polecam!
Wiecznie Wqrwiony
Wiecznie Wqrwiony
2023-08-02
Usuwanie tatuażu działa. Niestety nie tak szybko jak bym chciał ale idzie do przodu. Obsługa rewelacja. Polecam szczerze.
Iga Styczyńska
Iga Styczyńska
2023-07-12
Profesjonalna obsługa, zostałam poinformowana szczegółowo o przebiegu, przewidywane rezultaty, konsekwencje i wymagane środki ostrożności, jakie należy zachować po zabiegu. Polecam
Aleksandra Chmielewska
Aleksandra Chmielewska
2023-07-05
Przyjazna atmosfera i wszystko dobrze wytłumaczone.
Aleksandra Jabłońska
Aleksandra Jabłońska
2023-07-05
Jestem po pierwszej wizycie i naprawdę, poczułam się zaopiekowana na 100%, wszystko zostało skrupulatnie wytłumaczone, a pozytywna energia Pani, która wykonywała zabieg była cudowna! 🙂 naprawdę polecam!