Laserowe usuwanie tatuażu – nowa generacja medycznych laserów Q-SWITCH TRI BEAM PREMIUM™ dostępna już we wszystkich lokalizacjach Estetic House w Polsce! Warszawa, Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Wrocław, Częstochowa, Kielce. – Sprawdź działanie lasera podczas konsultacji odnośnie usuwania tatuażu. Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą usuwania makijażu permanentnego.

9

LAT DOŚWIADCZENIA

9

PLACÓWEK

857

OPINII GOOGLE

Laserowe usuwanie tatuażu – innowacja

Laser TRI BEAM PREMIUM™ jest laserem typu Q-switched. Tego typu lasery emitują impulsy o bardzo dużej mocy i bardzo krótkim czasie trwania. W zależności od długości fali emitowane światło lasera działa selektywnie na komórki zawierające barwnik, dlatego jest skutecznym sposobem usuwania tatuażu. Na skutek jego działania następuje rozerwanie błony komórkowej. Barwnik zawarty w komórce dostaje się do przestrzeni międzykomórkowej i jest wydalany poprzez układ limfatyczny. 

Koszt zabiegu laserowego usuwania tatuażu zaczyna się już od 180 zł., a ich ilość jest zależna od głębokości umieszczenia pigmentu pod skórą. W dużej mierze jest to kwestia indywidualna. W celu rejestracji bądź zapisu na konsultacje zapraszamy do skorzystania z wygodnej rejestracji online (W rejestracji online znajdują się wszystkie dostępne terminy). lub kontaktu telefonicznego. Podczas konsultacji zostaje przedstawiony mechanizm usuwania tatuażu, szczegółowy opis wykorzystywanego sprzętu, omówienie przeciwwskazań, sposobu pielęgnacji oraz próbny zabieg.

Usuwanie tatuażu – postaw na sprawdzone i skuteczne rozwiązanie!

Usuwanie tatuażu laserem TRI BEAM PREMIUM pozwala na precyzyjne, bezpieczne i małoinwazyjne rozbicie barwnika. Co istotne, to technologia, dzięki której możliwe jest małoinwazyjne pozbycie się bardzo trudnych tatuaży i rozległych, przy maksymalnym skróceniu czasu zabiegu. Dzięki temu możliwe jest usunięcie tatuaży zarówno profesjonalnych, jak i tych amatorskich, wykonanych czarnym czy kolorowym tuszem. To innowacyjna metoda, która zyskała szerokie grono zwolenników. Usuwanie tatuażu laserem pozwala na szybkie i precyzyjne pozbycie się niechcianych dekoracji bez ryzyka utraty zdrowia.

Prezentacja oraz możliwość techniczne medycznego lasera TRI BEAM PREMIUM™ – Umów się na konsultacje i sprawdź laser:

Dane techniczne lasera TRI BEAM PREMIUM™:

 • Długość fali: 1064 / 532nm
 • Długość impulsu: 5-10ns w trybie Q-sw / 300µs w trybie Genesis
 • Moc szczytowa: 160MW
 • Maksymalna energia impulsu:1064nm Top Hat / single
 • 450mJ @ 532nm single
 • 1600mJ @ 1064nm PTP / double
 • 3500mJ @ 1064nm Genesis
 • 1500mJ @ 1064nm Gauss
 • Częstotliwość impulsów:Do 10Hz single
 • Do 20Hz double

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu laserowego usuwania tatuażu:

 • Ciąża
 • Karmienie piersią
 • Choroby nowotworowe
 • Cukrzyca
 • Skłonność do powstawania blizn

Z naszych usług korzystała m.in. piosenkarka Paulla:

Laserowe usuwanie tatuażu – efekty

Większość popełnionych błędów można się pozbyć dzięki zastosowaniu nowoczesnych metod. Tatuaż, który przestał nam się podobać lub został źle wykonany można rozjaśnić w celu wykonania nowego tatuażu lub całkowicie usunąć. Laserowe usuwanie tatuażu to proces, który często wymaga wielu sesji, jednak jego efekty są bardzo zadowalające dla właściciela niechcianej ozdoby. Przy laserowym usuwaniu tatuażu efekty widoczne są zazwyczaj już po pierwszej sesji, zwłaszcza jeśli tatuaż składał się z dużej ilości cieni. Podczas konsultacji przed pierwszym zabiegiem przedstawiamy wszystkie najważniejsze informacje, tak, by klient był świadomy i rozumiał proces laserowego usuwania tatuażu. Skóra w miejscu użycia fal laserowych goi się szybko, tkanki przez jakiś czas są bardziej wrażliwe na urazy, ale pozostające blizny są bardzo rzadkim zjawiskiem. Zapraszamy do zapoznania się również z naszymi efektami usuwania makijażu permamentnego.

Laserowe usuwanie tatuażu – cena

W Estetic House zadbają o Państwa najbardziej doświadczeni specjaliści z zakresu laseroterapii. Nasza oferta obejmuje szereg pionierskich technologii, które skutecznie pomogą usunąć m.in. niechciany i nieudany tatuaż lub makijaż permanentny. Jednym ze skuteczniejszych urządzeń na rynku z zakresu redukcji różnorodnych pigmentacji jest od kilku lat laser typu „Q – switch”. Pewnie wielu naszych klientów zastanawia się nad ceną usunięcia tatuażu. Wychodząc naprzeciw wielu zapytaniom, gwarantujemy wysoką jakość obsługi i atrakcyjny koszt zabiegu. Warto wiedzieć, że usuwanie tatuażu jest procesem złożonym. Zabiegi wykonuje się w odpowiednich odstępach czasu, aby finalnie cieszyć się redukcją pigmentu w 90-100%. Zdarza się, że dzięki naszej skuteczności wystarczy przeprowadzić kilka zabiegów usuwania tatuażu, aby móc nanieść nowy, wymarzony wzór (należy pamiętać że jest to kwestia indywidualna). Koszt wykonanej usługi jest konkurencyjny. Większość osób, którym zależy na prawidłowo wykonanej laseroterapii niechcianego tatuażu może pozwolić sobie na zabieg. Co istotne, do każdego zabiegu i każdego klienta podchodzimy niezwykle indywidualnie, aby uzyskać najlepszy i najbardziej satysfakcjonujący efekt.

Jaki jest koszt laserowego usuwania tatuażu?

W celu przybliżenia kluczowych informacji na temat zabiegu należy podkreślić, że laserowe usuwanie tatuażu jest rozłożone w czasie i składa się z kilku etapów, co naturalnie wpływa na jego ostateczny koszt. Przede wszystkim warto też dodać, że wykorzystywany przez nas laser posiada wszelkie wymagane atesty i certyfikaty bezpieczeństwa. Czas wykonania zabiegu co prawda nie jest długi (trwa kilka minut), ale przeprowadzamy wnikliwy wywiad zdrowotny, aby osiągnąć bezpieczną i skuteczną redukcję pigmentacji. Laserowe usuwanie tatuażu staje się coraz bardziej powszechnym zabiegiem wśród kobiet, jak i mężczyzn, zmagających się z niechcianym wzorem na ciele. Koszt laserowego usuwania tatuażu zaczyna się od 180 zł. Nie jest to wysoka cena jak za pozbycie się tatuażu, z którym spędziliśmy kilka, a czasem nawet kilkanaście lat. 

Efekty laserowego usuwania tatuażu

Zobacz efekty laserowego usuwania tatuażu w ESTETIC HOSUE®, należy pamiętać że, ilość potrzebnych zabiegów laserowego usuwania tatuażu jest zależna od głębokości umieszczenia pigmentu pod skórą, rodzaju oraz jakości użytego barwnika. Nie jesteśmy w stanie określić dokładnej liczby zabiegów, jest to kwestia indywiduanlna.

                   EFEKTY              

Pytania i odpowiedzi

Przeczytaj najcześciej zadawane pytania i odpowiedzi, jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie napisz wiadomość e-mail lub umów się na konsultację.

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Cennik – wycena

Podana cena laserowego usuwania tatuażu dotyczy jednego zabiegu i zależna jest od wielkości tatuażu, wypełnienia, koloru, cieni. W celu dokładnej wyceny prosimy o przesłanie zdjęcia tatuażu.

               CENNIK               

Rejestracja

W celu rezerwacji wizyty skorzystaj z wygodnej rejestrację online. W rejestracji znajdują się wszystkie dostępne terminy. Możesz także skontaktować się z nami przez facebook, Instagram lub telefonicznie. Potwierdzenie terminu wizyty oraz możliwość dokonania zmian otrzymasz na podany adres e-mail. Jeżeli potrzebujesz wyceny wyślij do nas zdjęcie tatuażu a odpowiemy w ciągu 24h.

      REJESTRACJA