Laserowe usuwanie tatuażu – nowa generacja medycznych laserów Q-SWITCH TRI BEAM PREMIUM™ dostępna już we wszystkich lokalizacjach Estetic House w Polsce! Warszawa, Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Wrocław, Częstochowa, Kielce. – Sprawdź działanie lasera podczas konsultacji.

8

LAT DOŚWIADCZENIA

9

PLACÓWEK

719

OPINII GOOGLE

Koszt zabiegu laserowego usuwania tatuażu zaczyna się już od 180 zł., a ich ilość jest zależna od głębokości umieszczenia pigmentu pod skórą i jest to kwestia indywidualna. W celu rejestracji bądź zapisu na konsultacje zapraszamy do kontaktu telefonicznego. (Podczas konsultacji zostaje przedstawiony mechanizm usuwania tatuażu, szczegółowy opis wykorzystywanego sprzętu, omówienie przeciwwskazań, sposobu pielęgnacji oraz próbny zabieg).

Laser TRI BEAM PREMIUM™ jest laserem typu Q-switched. Tego typu lasery emitują impulsy o bardzo dużej mocy i bardzo krótkim czasie trwania. W zależności od długości fali emitowane światło lasera działa selektywnie na komórki zawierające barwnik. Na skutek jego działania następuje rozerwanie błony komórkowej. Barwnik zawarty w komórce dostaje się do przestrzeni międzykomórkowej i jest wydalany poprzez układ limfatyczny.

Prezentacja oraz możliwość techniczne medycznego lasera TRI BEAM PREMIUM™ – Umów się na konsultacje i sprawdź laser:

Dane techniczne lasera TRI BEAM PREMIUM™:

 • Długość fali: 1064 / 532nm
 • Długość impulsu: 5-10ns w trybie Q-sw / 300µs w trybie Genesis
 • Moc szczytowa: 160MW
 • Maksymalna energia impulsu:1064nm Top Hat / single
 • 450mJ @ 532nm single
 • 1600mJ @ 1064nm PTP / double
 • 3500mJ @ 1064nm Genesis
 • 1500mJ @ 1064nm Gauss
 • Częstotliwość impulsów:Do 10Hz single
 • Do 20Hz double

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu laserowego usuwania tatuażu:

 • Ciąża
 • Karmienie piersią
 • Choroby nowotworowe
 • Cukrzyca
 • Skłonność do powstawania blizn

Z naszych usług korzystała m.in. piosenkarka Paulla:

Pytania i odpowiedzi

Czy cena dotyczy całkowitego usunięcia czy jednego zabiegu?

Cena dotyczy jednego zabiegu.

Czy można całkowicie usunąć tatuaż?

Większość tatuaży nadaje się do całkowitego usunięcia, końcowy efekt zależy od ilości wykonanych zabiegów. Laser usuwa tatuaż warstwowo.

Czy zostają jakieś ślady po usuwaniu tatuażu lub makijażu permanentnego brwi?

Możliwe są przebarwienia które z upływem czasu zanikają.

Czy można wykonać zabieg podczas brania leków lub antybiotyków?

Należy skonsultować się z lekarzem prowadzącym który przepisał lek lub antybiotyk czy nie występują przeciwwskazania do laseroterapii.

Na czym polega laserowe usuwanie tatuażu?

Laserowe usuwanie tatuażu polega na rozbiciu barwnika zawartego w tuszu na drobniejsze cząstki. Do zabiegów usuwania tatuażu wykorzystujemy lasery nanosekundowe TRI BEAM PREMIUM™. Tego typu lasery emitują impulsy o bardzo dużej mocy i bardzo krótkim czasie trwania. W zależności od długości fali emitowane światło lasera działa selektywnie na komórki zawierające barwnik. Na skutek jego działania następuje rozerwanie błony komórkowej. Barwnik zawarty w komórce dostaje się do przestrzeni międzykomórkowej i jest wydalany poprzez układ limfatyczny.

Mam świeżo zrobiony tatuaż, po jakim czasie mogę przystąpić do zabiegów laserowego usuwania tatuażu?

Tatuaż najwcześniej można zacząć usuwać po ok 6 tygodniach od jego wykonania, jest to uwarunkowane koniecznością całkowitego wygojenia miejsca pokrytego tatuażem. Skóra powinna być wygojona, bez strupków i zaczerwienieni.

Czy laser picosekundowy jest lepszy od lasera TRI BEAM PREMIUM™?

Z opinii klientów oraz obserwacji, wynika iż procedury z których korzystamy oraz techniki zabiegowe z wykorzystaniem lasera medycznego TRI BEAM PREMIUM™, przynoszą lepsze bądź porównywalne efekty w stosunku do laserów medycznych picosekundowych (oryginalnych). W porównaniu do urządzeń udających laser picosekundowy różnica w skuteczności zabiegowej oraz bezpieczeństwie jest ogromna. Oryginalny laser picosekundowy można znaleźć jedynie w dużych klinikach medycznych.

Jaki rodzaj tatuażu nadaje się do usunięcia?

Jesteśmy w stanie usunąć tatuaże wykonane w profesjonalnym studiu, tatuaże amatorskie, makijaże permanentne, tatuaże powstałe w wyniku zabrudzeń lub upadku. Usuwanie tatuażu odbywa się w serii zabiegów. Tatuaż po każdym zabiegu ulega rozjaśnieniu.

Jaki sprzęt stosujecie do laserowego usuwania tatuażu?

Do laserowego usuwania tatuażu stosujemy laser TRI-BEAM Q-Switch. Czas trwania impulsu lasera jest krótszy od czasu relaksacji termicznej tkanek skóry – nie powoduje więc żadnych uszkodzeń w otoczeniu tkanki. Ponadto, wysoka moc szczytowa umożliwia bardzo skuteczne dostarczanie energii do melaniny i barwnika. Wśród istniejących laserów medycznych, laser 1064nm przenika najgłębiej, a więc jest używany do leczenia głębokich zmian chorobowych pigmentu w skórze właściwej, takich jak znamię Ota. Nd:YAG z 532nm umożliwia powierzchowne wpływanie na pigmentowy zmiany naskórka. Nd:YAG o długości fali zarówno 1064nm jak i 532nm jest powszechnie stosowany do wszystkich zmian pigmentowych skóry.

Czy po pierwszej sesji laserowego usuwania tatuażu może nie wystąpić efekt rozjaśnienia?

W sytuacji głęboko umieszczonego pigmentu widoczny efekt rozjaśnienia może nie wystąpić, chodź pierwsza warstwa została usunięta (Laser usuwa pigment warstwami).

Po zabiegu laserowego usuwania tatuażu pojawiły się pęcherze i zaczerwienienie a skóra wygląda jak poparzona czy to normalne?

Tak mogą pojawić się pęcherzyki z osoczem i zaczerwienienie.

Jestem tydzień po zabiegu czemu nie ma żadnego efektu?

Efekt rozjaśnienia następuje stopniowo. W pierwszym tygodniu tatuaż może sprawiać wrażenie ciemniejszego niż przed zabiegiem. Efekt rozjaśnienia powinien pojawić się po upływie około 4 tygodni. W sytuacji głęboko umieszczonego pigmentu widoczny efekt rozjaśnienia może nie wystąpić, chodź pierwsza warstwa została usunięta (Laser usuwa pigment warstwami).

Czy laserowe usuwanie tatuażu boli?

Zabiegi laserowego usuwania tatuażu nie są przyjemne. Uczucie towarzyszące podczas zabiegu porównywalne jest do uderzenia naciągniętej gumki recepturki w skórę.

Czy na zabieg laserowego usuwania tatuażu może przyjść osoba niepełnoletnia?

Na zabieg laserowego usuwania tatuażu może przyjść osoba niepełnoletnia, musi jednak przyjść z rodzince bądź opiekunem prawnym.

Czy można znieczulić skóre przed zabiegiem usuwania tatuażu?

Dla osób mało odpornych na ból, zalecamy posmarowanie tatuażu/makijażu maścią znieczulającą, około 45 min. przed planowanym zabiegiem (kupno maści we własnym zakresie), oraz zaklejenie szczelnie tatuażu folia spożywczą.

Czy na wizytę można przychodzić z osobą towarzyszącą lub dzieckiem?

Tak, natomiast do gabinetu na zabieg wchodzimy bez osób towarzyszących i dzieci.

Czy można spożywać alkohol przed i po zabiegu usuwania tatuażu?

Alkoholu nie spożywamy ok. 24 godziny przed i po zabiegu.

Ile zabiegów laserowego usuwania tatuażu jest potrzebnych, aby całkowicie go usunąć?

Ilość potrzebnych zabiegów laserowego usuwania tatuażu jest zależna od głębokości umieszczenia pigmentu pod skórą, rodzaju oraz jakości użytego barwnika. Nie jesteśmy w stanie określić dokładnej liczby zabiegów.

Ile czasu należy odczekać przed przystąpieniem do kolejnego zabiegu laserowego usuwania tatuażu/makijażu permanentnego?

Minimalny odstęp czasu do następnego zabiegu laserowego usuwania tatuażu/makijażu permanentnego to 4 tygodnie.

Czy będąc w ciąży lub karmiąc piersią można poddać się zabiegowi usuwania tatuażu?

Karmienie piersią oraz ciąża są przeciwskazaniem do wykonywania zabiegu laserowego usuwania tatuażu.

Cennik

Przeczytaj najcześciej zadawane pytania i odpowiedzi, jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie napisz wiadomość e-mail lub umów się na konsultację.

Pytania i odpowiedzi

Przed wizytą w gabinecie prosimy o rezerwacje terminu. Z powodu braku możliwości określenia dokładnego czasu poprzednich wizyt, czas wizyty może się opóźnić ok 30min.

adres:
Częstochowa, (Centrum Medyczne Klara) ul. Wały Generała Józefa Dwernickiego 43/45
Gdańsk, (Micromedica) ul. Focha 2/5
Katowice, (Center Med) ul. Bocheńskiego 38a
Kielce, (Przychodnia dla rodziny Galus) ul. Górna 19a
Kraków, (Sport Medicum) Szuwarowa 1/12, 1 pietro (drzwi wejściowe obok punktu kurierskiego oraz banku santander)
Łódź, (Centrum Medyczne SWISS MEDICUS) ul.Franciszkańska 104/112
Poznań, (Twój gabinet) Os Rusa 54
Warszawa, (Szkoła Rodzenia Oleńka) ul. Bora-Komorowskiego 56c
Wrocław, (Przychodnia Fortmedica) ul. Łubinowa 12/3