Zdarza się, że efekty makijażu permanentnego nie spełniły naszych oczekiwań, a samo jego wykonanie pozostawia wiele do życzenia co zdecydowanie negatywnie wpływa na nasz wygląd zewnętrzny. W takich momentach z pomocą przychodzą specjaliści tacy jak Estetic House. Zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią, w której pokazujemy efekty usuwania makijażu permanentnego brwi. Oferujemy zabiegi z wykorzystaniem nowej generacji medycznych laserów Q-SWITCH TRI BEAM PREMIUM. Zabieg usuwania makijażu permanentnego polega na rozbiciu barwnika znajdującego się pod skórą. Laser rozbija pigment na mniejsze cząsteczki, które następnie są usuwane z organizmu. 

Efekt możesz zobaczyć już po 4 tygodniach, a ilość zabiegów potrzebna do usunięcia nieudanej stylizacji zależy od głębokości umiejscowienia barwnika oraz jego jakości. Koszt zabiegu usunięcia makijażu permanentnego to 250 zł. Jakiego efektu usuwania makijażu permanentnego możesz się spodziewać? Warto wspomnieć, że tego typu zabieg jest wykonywany przede wszystkim ze względów estetycznych. Istnieje ryzyko, że nie wszystkie barwniki uda się zlikwidować całkowicie. Skuteczność i efektywność zabiegu jest uzależniona głównie od głębokości umieszczenia barwnika oraz od jego rodzaju i wieku. Efekty zazwyczaj widoczne są już po pierwszych zabiegach. Rezultat może być zdumiewający, dlatego, jeśli posiadasz niechciany makijaż permanentny brwi, który nie do końca spełnia Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami! 

Co to jest makijaż permanentny?

Makijażem permanentnym nazywamy trwałe podkreślenie ust, brwi i oczu. Biorąc pod uwagę brwi, polega on najczęściej na nadaniu im odpowiedniego kształtu oraz wypełnieniu. Dzięki wykonaniu tego typu zabiegu możemy zrezygnować z bardziej inwazyjnych metod upiększania. Wyróżniamy wiele metod makijażu permanentnego brwi, są to m.in. metoda cieniowania, włoskowa, hybrydowa oraz ombre. Zabieg polega na wprowadzeniu barwnika w warstwę naskórka, w sposób odpowiednio dobrany do naszych oczekiwań i urody. 

Laserowe usuwanie makijażu permanentnego daje możliwość odzyskania dawnych konturów ust, brwi, czy pozostałych miejsc, na których był wykonywany zabieg. Polega on na działaniu lasera na naskórek i wniknięcie w skórę, dzięki czemu możliwe jest usunięcie z niej pigmentu. Wszystko dzieje się za sprawą wysokiej energii lasera. Na skutek jego działania pigment zostaje rozbity na drobniejsze kawałki, by w efekcie zostać wydalony z organizmu. Innymi słowy, na skutek lasera pigment staje się coraz jaśniejszy, by po pewnym czasie całkowicie zniknąć. Urządzenie, na którym pracujemy jest niezwykle skuteczne w swoim działaniu. Zapewnia maksimum bezpieczeństwa, a ponadto spełnia wszystkie niezbędne wymogi. Laserowym usuwaniem makijażu permanentnego można osiągnąć zadowalające efekty. Jest to optymalne rozwiązanie dla osób, u których został wykonany makijaż permanentny w sposób nieprawidłowy. Warto wiedzieć, że makijaż taki można całkowicie usunąć lub też rozjaśnić. 

Jakie można osiągnąć efekty usuwania makijażu laserem?

Dobrze wiemy, że wiele osób, które nie są zadowolone z wykonanego makijażu permanentnego, może źle się czuć ze swoim wyglądem, co wpływa też na samopoczucie. Warto więc zaznaczyć, że laser stosowany w naszej pracy ma możliwość usuwania praktycznie każdego koloru barwnika. Ponadto zabiegi tego rodzaju cechuje wysoka skuteczność i osiągane zadowalające efekty. Innowacyjna technologia stosowanego lasera daje możliwość usuwania nawet najbardziej intensywnych przebarwień. 

https://www.traditionrolex.com/17

Usuwanie makijażu permanentnego a efekty zabiegu

Aby osiągnąć zadowalające efekty laserowego usuwania makijażu permanentnego potrzebnych jest nawet kilka sesji – zależy to od początkowej pigmentacji. Bezpośrednio po zabiegu miejsce, na które skierowany był laser staje się białe, a następnie zaczerwienione. W niektórych przypadkach można zaobserwować obrzęk, który zanika samoistnie po kilku dobach. Między jedną a drugą sesją usuwania makijażu powinien być odstęp kilku tygodni. 

hhghgh
Efekt laserowego usuwania makijażu permanentnego po 3 zabiegach.
Efekt laserowego usuwania makijażu permanentnego po 5 zabiegach.
Efekt laserowego usuwania makijażu permanentnego po 4 zabiegach.
Efekt laserowego usuwania makijażu permanentnego po 4 zabiegach.
Efekt laserowego usuwania makijażu permanentnego po 6 zabiegach.
Neutralizacja koloru czerwonego po jednym zabiegu.
Efekt laserowego usuwania makijażu permanentnego ust po 4 zabiegach.
Efekt laserowego usuwania makijażu permanentnego po 7 zabiegach.

Efekty zabiegów na TikTok: