Laserowe usuwanie tatuażu i makijażu permanentnego – nowa generacja medycznych laserów Q-SWITCH TRI BEAM PREMIUM™ dostępna w lokalizacjach: Kraków, Częstochowa, Katowice, Poznań, łódź, Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Kielce. – Sprawdź działanie lasera podczas konsultacji.

Koszt zabiegu laserowego usuwania tatuażu zaczyna się już od 180 zł. Koszt zabiegu laserowego usuwania makijażu permanentnego 250 zł. Ilość zabiegów jest zależna od głębokości umieszczenia pigmentu pod skórą i jest to kwestia indywidualna. (Podczas konsultacji zostaje przedstawiony mechanizm usuwania tatuażu, szczegółowy opis wykorzystywanego sprzętu, omówienie przeciwwskazań, sposobu pielęgnacji oraz próbny zabieg).

Laser TRI BEAM PREMIUM™ jest laserem typu Q-switched. Tego typu lasery emitują impulsy o bardzo dużej mocy i bardzo krótkim czasie trwania. W zależności od długości fali emitowane światło lasera działa selektywnie na komórki zawierające barwnik. Na skutek jego działania następuje rozerwanie błony komórkowej. Barwnik zawarty w komórce dostaje się do przestrzeni międzykomórkowej i jest wydalany poprzez układ limfatyczny.